Benefiční koncert pro Mariánku ze Zlína

Jsme velice rádi, že jsme měli možnost se setkat s touto mladou slečnou a máme možnost také přispět k úžasné pomoci, kterou Mariánka již od Vás dostává. Benefiční koncert uspořádaný mladé talentované slečně ze Zlína, která je upoutána na vozíček.

Vystoupí kapely Dareband, Darrock, Defect, Špagát a Stram. Zatancuje Vám skupina orientální tance Shanti a nakonec si pro Vás připravil Dj Aša ak Mr Válek svou Retro Party.

Moderuje: Eliška Stupková a Václav Válek

Doporučené vstupné je 70kč.

O Mariánce

Mariánka je statečná slečna na vozíčku trpí spinální svalovou atrofií II. stupně, prodělala silný zápal plic.

Eliška Stupková napsala: „Jsem studentka Střední školy Pedagogické a sociální ve Zlíně, se záměrem sociální činnost.Příběh malé Mariánky se stal pro mě velkou realitou, kterou prožívám s ní a její maminkou. Chtěla bych jim pomoc v těžkých situacích a podpořit je, avšak tuto sitaci nezvládnu sama a žádám všechny touto cestou o malou pomoc a chvíli času každého kdo má zájem pomáhat. Mariánka trpí spinální svalovou atrofií II. stupně, což je klinicky heterogenní skupina dědičných degenerativních chorob, postihujících přední rohy míšní a často i motorická jádra hlavových nervů. Není schopna usedět delší dobu na vozíčku, v noci se musí polohovat a potřebuje celodenní péči, kamarády a pozitivní energii, kterou bude čerpat.“ 

Pokud Vás příběh této malé bojovnice zaujal a chtěli byste také přiložit polínko do ohně pomoci, tak můžete tak učinit na této stránce: Jak pomoct Mariánce?

Už se na Vás moc těšíme!