Novinky v roce 2019

V zimě jsme nezaháleli a neváleli se, místo toho jsme veškerý čas věnovali tomu, aby jste se u nás měli zase o něco lépe. Začíná jaro a to znamená, že se nám blíží sezóna a my Vám chceme představit, co u nás letos najdete nového. Takže jdeme na to:

1) Od letošního roku díky novému partnerství s Kofola si u nás budete moct vychutnat origoš Kofču společně s Top topic malinou a dalšími věcmi.

2) Při akcích, večírcích, či jen tak, si můžete nechat na baru nalít Jagermeistera vychlazeného na -18 stupňů, díky nové mašince, kterou jsme pořídili.

3) Díky dalšímu partnerství s firmou Tchibo, si u nás budete moci vychutnat kvalitní presso, capuccino či latté z daleko kvalitnější zrnkové kávy, než tomu bylo doposud.

4) Ve stodole nyní budete mít pro Vaše akce, oslavy, svatby a další pohodlí větší, než kdy předtím, konec zaprášených bot, nyní ve stodole je zámková dlažba a plně funkční bar.

5) Při akcích budete mít více místa pro sezení na parkovišti před hospodou, takže se nemusíte bát, že si svůj teplý oběd či vychlazené pivko nebudete mít kde vypít.

6) Mimo další běžné opravy, nové postele a další rekonstrukce přibyl v Ranči II. nový čtyřlůžkový pokoj a v obou kempech jsou nyní nově zrekonstruované kuchyňky pro hosty, bude se Vám u nás vařit skoro jako u sebe doma.

7) Jelikož nám minulý rok odešla trampolína a Vaše ratolesti nemůžeme nechat bez zábavy, když si vychutnáváte Vaše točené pivečko, tak jsme postavili nové dětské hřiště.