Kemp

Život v kempu

Kemp Ranč Bystřička je umístěn v klidné a vhodné lokalitě a plně uspokojí všechny, kteří hledají ubytování uprostřed přírody na valašsku v okolí Vsetína, Valašského Meziřičí a Rožnova pod Radhoštěm. Kemp oblehlý valašskou přírodou poslouží ke klidné dovolené s relaxací v přírodě. S velkým zázemím a kvalitním servisem dokáže vyhovět i individuálním potřebám, jako jsou firemní akce, školní výlety či jiné akce a pobyty na míru. V kempu lze taky využít velké stodoly s posezením a vlastním výčepem, dětského hřiště a různých sportovních aktivit.

RANČ 1 – popis areálu

1.Při vjezdu do areálu Kemp ranč Bystřička se nachází po pravé straně Recepce. Zde se nově příchozí host přihlásí k pobytu. Po zaplacení si vyzvedne klíče a povlečení. Toto se při odjezdu vrací zpět na Recepci. 

2.Proti vjezdu vlevo se nachází společná kuchyňka určená k přípravě vlastních jídel pro hosty kempu vybavená sporákem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, lednicí a džezy na mytí nádobí s teplou vodou. Kuchyňka je vybavená běžným nádobím, je třeba si sebou přivézt pouze příbory.

3.Proti vjezdu se nachází stravovací zařízení „SALON“ určené pro hosty kempu i pro jednorázově příchozí návštěvníky. V hlavní sezonu je pro hosty připravena teplá strava a občerstvení dle vlastního výběru po celý den. Kuchyně končí svůj provoz v 19.30hod. Před Salonem je parkoviště pro auta, motorky a kola určené pro jednorázové zákazníky. Otevírací doba je vyvěšena. Platby za poskytnuté služby je možné platit v hotovosti i kartou. Kromě občerstvení si zde můžete zakoupit suvenýry kempu a turistické známky. Součástí zařízení je zastřešená „Terasa klub“. Zde se hosté můžou občerstvit i kouřit. Jsou však povinni dodržovat Klubový řád. Restaurace i terasa umožňují bezbariérový přístup. 

4.Vpravo se nachází společné sociální zařízení odděleně pro muže a ženy. Teplá voda pod sprchami je k dispozici pro hosty kempu po celý den zdarma bez omezení.

5.Vedle sociálního zařízení se nachází „Klub stodola“. Je určena našim hostům k občerstvení a stolním hrám při nepříznivém počasí. V tomto zařízení je dovoleno kouřit. Hosté jsou však povinni dodržovat Klubový řád. Výjimkou využití pro ubytované hosty jsou dny, kdy je zařízení zadáno pro pořádání objednaných akcí.

6.Vlevo se nachází prostor pro stanování, přívěsy a karavany s jedním rozvaděčem el. energie pro připojení za úplatu.

7.V tomto prostoru je umístěno společné ohniště s možností opékání uzenin na vlastních rožních. Potřebné dřevo si zajišťuje každý sám v okolních lesích.

8.Vpravo se nachází prostor pro stanování, přívěsy a karavany s třemi rozvaděči el. energie pro připojení za úplatu.

9.Vlevo ve svahu jsou umístěny chaty č.1-10. K chatám můžete zajet vlastním autem a po dobu pobytu parkovat vedle chaty. Běžný nástup k ubytování je od 14.00hod do 18.00hod. Chatu v den odjezdu je nutné uvolnit do 10.00hod. Odchylky od tohoto režimu si můžete sjednat při rezervaci pobytu.

Vybavení chat:

Chaty jsou čtyřlůžkové. Dvě postele vedle sebe, jedna patrová. Lůžkoviny Vám budou vydány při nástupu spolu s klíči. Při odjezdu se spolu s klíči vrací na recepci. Chaty jsou vybaveny samostatným WC, ledničkou a zahradním nábytkem pro pobyt na terase. Pitná studená voda je k dispozici na chatě. Pro přípravu jídel je k dispozici společná kuchyňka. Můžete si sebou vzít nádobí, na které jste zvyklí.

1.Vpravo ve svahu je umístěna chata č.11. Je vybavená lůžkovinami. K chatě můžete zajet vlastním autem a po dobu pobytu parkovat vedle chaty. Běžný nástup k ubytování je od 14.00hod do 18.00hod. Chatu v den odjezdu je nutné uvolnit do 10.00hod. Odchylky od tohoto režimu si můžete sjednat při rezervaci pobytu.

Vybavení chaty. Chata je čtyřlůžková. Dvě postele vedle sebe, jedna patrová. Lůžkoviny Vám budou vydány při nástupu spolu s klíči. Při odjezdu se spolu s klíči vrací na recepci. Chata je vybavena, ledničkou a zahradním nábytkem pro pobyt na terase. Pro přípravu jídel je k dispozici společná kuchyňka. Můžete si sebou vzít nádobí, na které jste zvyklí.

2.Vpravo ve svahu jsou v chatě „Vyhlídka“ dvoulůžkové pokoje 1-5. Pro parkování aut je určeno parkoviště pod chatou. Běžný nástup k ubytování je od 14.00hod do 18.00hod. Chatu v den odjezdu je nutné uvolnit do 10.00hod. Odchylky od tohoto režimu si můžete sjednat při rezervaci pobytu. Ubytovací zařízení Vyhlídka umožňuje bezbariérový přístup. 

Vybavení pokoje. Pokoj je dvoulůžkový. Dvě postele vedle sebe. Lůžkoviny Vám budou vydány při nástupu spolu s klíči. Při odjezdu se spolu s klíči vrací na recepci. Pokoj je vybavený zahradním nábytkem pro pobyt na terase. Pro pokoje 1-5 je určeno vlastní společné sociální zařízení se sprchami s teplou vodou s neomezeným provozem. Pro přípravu jídel je k dispozici společná kuchyňka. Můžete si sebou vzít nádobí, na které jste zvyklí.

RANČ 2 – popis areálu

1. Při vjezdu do areálu Kemp ranč Bystřička se nachází po pravé straně Recepce. Zde se nově příchozí host přihlásí k pobytu. Po zaplacení si vyzvedne si klíče a povlečení. Toto se při odjezdu vrací zpět na Recepci. Na Recepci si rybáři můžou zakoupit krátkodobé povolenky k rybolovu na přehradě Bystřička.

2. Do areálu „Ranč 2“ je přístup po zpevněné vnitřní cestě 300 m. od Recepce. „Salon“ i „Stodola“ jsou všem hostům Kempu k dispozici.

3. Vpravo od vjezdu se nachází společné sociální zařízení odděleně pro muže a ženy. Teplá voda pod sprchami je ubytovaným hostům k dispozici zdarma po celý den bez omezení.

4. Proti vjezdu vlevo se nachází společná kuchyňka určená k přípravě vlastních jídel pro hosty kempu vybavená sporákem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, lednicí a džezy na mytí nádobí s teplou vodou. Kuchyňka je vybavená běžným nádobím, je třeba sebou přivézt pouze příbory. Před objektem se nachází zastřešená terasa.

5. Vedle Kuchyňky se nachází čtyřlůžkový pokoj K1. K pokoji můžete zajet vlastním autem a po dobu pobytu parkovat vedle chaty. Běžný nástup k ubytování je od 14.00hod do 18.00hod. Chatu v den odjezdu je nutné uvolnit do 10.00hod. Odchylky od tohoto režimu si můžete sjednat při rezervaci pobytu.

6. V prostoru za „Kuchyňkou“ je umístěno společné ohniště s možností opékání uzenin na vlastních rožních. Potřebné dřevo si zajišťuje každý sám v okolních lesích.

7. Vlevo od brány podél cesty jsou umístěny chaty Boubín č.1-7 . K chatám můžete zajet vlastním autem a po dobu pobytu parkovat vedle chaty. Běžný nástup k ubytování je od 14.00hod do 18.00hod. Chatu v den odjezdu je nutné uvolnit do 10.00hod. Odchylky od tohoto režimu si můžete sjednat při rezervaci pobytu.

Vybavení chat:

8.Chaty jsou čtyřlůžkové. Dvě postele vedle sebe, jedna patrová. Lůžkoviny Vám budou vydány při nástupu spolu s klíči. Při odjezdu se spolu s klíči vrací na recepci. Chaty jsou vybaveny zahradním nábytkem pro pobyt na terase. Pitná studená voda je k dispozici v „Kuchyňce“. Pro přípravu jídel je k dispozici společná Kuchyňka. Můžete si sebou vzít nádobí, na které jste zvyklí.

9.Vpravo jsou umístěny chaty „Tremp 1-3. Pro parkování aut je určeno místo vedle chat. Běžný nástup k ubytování je od 14.00hod do 18.00hod. Chatu v den odjezdu je nutné uvolnit do 10.00hod. Odchylky od tohoto režimu si můžete sjednat při rezervaci pobytu.

10.Vybavení chaty. Jsou dvoulůžkové. Dvě postele vedle sebe. Lůžkoviny Vám budou vydány při nástupu spolu s klíči. Při odjezdu se spolu s klíči vrací na recepci. Pro přípravu jídel je k dispozici společná kuchyňka. Můžete si sebou vzít nádobí, na které jste zvyklí.

11.Naproti bráně podél cesty potoku Bystřice jsou umístěny chaty Srub č.1-6. K chatám můžete zajet vlastním autem a po dobu pobytu parkovat vedle chaty. Běžný nástup k ubytování je od 14.00hod do 18.00hod. Chatu v den odjezdu je nutné uvolnit do 10.00hod. Odchylky od tohoto režimu si můžete sjednat při rezervaci pobytu. (Chaty S2,S4 a S6 jsou pětimístné). Chata S6 je patrová.

12.Vybavení chat. Chaty jsou čtyřlůžkové a pětilůžkové. Dvě postele vedle sebe, jedna patrová. Lůžkoviny Vám budou vydány při nástupu spolu s klíči. Při odjezdu se spolu s klíči vrací na recepci. Chaty jsou vybaveny zahradním nábytkem pro pobyt na terase. Pitná studená voda je k dispozici v „Kuchyňce“. Pro přípravu jídel je k dispozici společná Kuchyňka. Můžete si sebou vzít nádobí, na které jste zvyklí.

Na všech ubytovacích zařízeních jsou k dispozici hostům el. zásuvky.

Uvnitř chatek a pokojů je „Kouření zakázáno“.

Rezervace ubytování se provádí SMS na tel.604 271 197 v rozsahu: jméno, termín, počet osob, popřípadě název akce které se účastníte.

Přejeme Vám příjemný pobyt.

Více informací o obasti zde